Přírodní kosmetika BIODROGA

Biodroga je Německá profesionální kosmetika z přírodních produktů, bez obsahu mineral.olejů, parabenů,barviv,parfemace a konzervačních látek.

Ucelená nabídka péče a wellness konceptu BIODROGA je tím pravým světem regenerace pro celý organismus.
Pohladit duši, ošetřit pokožku, odstranit pocit únavy a dodat tělu novou energii. Protože nová energie pro tělo dává křídla duchu a duši. K profesionální péči o pokožku obličeje a těla jsou vyvinuty kosmetické řady a wellness péče, které odpovídají individuálním požadavkům ošetřované pleti. Tyto produkty spojují kvalitu s maximálním efektem.

Kvalita je pro firmu BIODROGA prvotní. Vědečtí pracovníci a dermatologové věnují vývoji a výzkumu jednotlivých produktů stoprocentní péči a starostlivě vybírají suroviny, provádějí testy stability, účinků a podrobné krátkodobé a dlouhodobé studie.

Ucelená harmonie přírodních substancí, jako jsou rostlinné oleje nebo extrakty, a biotechnologických účinných látek tvoří základ přírodních produktů BIODROGA.

Garance kvality produktů BIODROGA při celosvětovém prodeji je zaručena průzkumem, vývojem a výrobou ve vlastních laboratořích a výrobních místech v Baden-Badenu.

Více informací na www.biodroga.cz