Archeabakterie Dr.Nona

Přípravky Dr. Nona , vytvořené na základě nové, unikátní technologie, omladí Vaše tělo a ochrání Vaše zdraví.

Využití biomasy Archeabakterií Mrtvého moře, vypěstovaných speciální technologií v laboratorních podmínkách, je jeden z hlavních rysů preparátů Dr. Nona.

Archeabakterie, mateřská buňka na zemi, pomáhá zachovat a zvýšit počet kmenových buněk v lidském těle, a v případě potřeby je může i nahradit.
Vědci kliniky „Lenom“ pod vedením Dr. Nony, na základě mnohaletého výzkumu objevili mechanismus působení Archeabakterie jako kmenové buňky.
Díky spojení vlastností solí Mrtvého moře a Archeabakterie se podařilo vytvořit Bioorganominerální komplex ( BOMK)

Archeabakterie pomáhá k harmonizaci celého těla a k omlazení pleti.
VÝSLEDKEM JE: vyhlazená pleť, harmonizovaná psychika, vnitřní pocit tepla, celková fyzická i duševní pohoda.

ARCHEABAKTERIE je kultivovaná bakterie pocházející z bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře.
Za jejíž výzkum, kultivaci a tím přínos světovému zdravotnictví byla Dr.Nona Kuchina dokonce nominována na Nobelovu cenu.
Produkty Dr.Nona obsahují ve svém Biorganominerálním komplexu tyto archeabakterie, které jsou využívány pro léčbu a prevenci rakoviny a jiných nemocí.

Bioorganominerální komplex (BOMK) prostupuje přes kožní vrstvy do hloubky až do krevního oběhu, kde začíná produkovat energii blízkou energii našich buněk.
Současně jim dodává kladný energetický náboj.
V důsledku těchto procesů se probouzí zdravé buňky, které se stávají schopnými seberegulace a biostimulace, tj. zvýšení imunity na genetické úrovni.
Buňky si „vzpomínají“ na sobě vlastní funkce, a tak se zabezpečuje celková harmonická fyziologická mobilizace všech obranných sil organismu a obnovení jeho životních funkcí.

Preparáty na základě BOMK se dobře vstřebávají do pokožky a jsou stabilní. Toto vše dovoluje solím, bahnu a olejům dostat se do krve a směřovat ke všem buňkám našeho organismu, vyživovat tyto buňky, čistit je a obnovat.
Proto je účinnost preparátů velmi vysoká - 75-98%. BOMK na základě archeabakterií v produktech pomáhá ochránit buňku od škodlivého působení volných radikálů, ale i jiných toxických látek.

Dalším specifiktem těchto produktů je AUTOTROFNÍ SYSTÉM, tzn., že naše buňky stárnou, odumírají a vzniká tak buněčný odpad.
Na vyplavení tohoto odpadu však tělo potřebuje obrovskou energii. Autotrofní systém umí to, že přirozenou cestou přeměňuje tento buněčný odpad na stavební základ pro nově vznikající buňky, čím šetří energii našemu organismu.